YHTEYSTIEDOT

Asiakaspalvelu:

040 848 8228

asiakaspalvelu@uccopalvelut.fi

HINNAT SIIVOUSAJANVARAUS | HINNAT KOTIFIX

Terhi Haapalainen
Aluevastaava/Siivous Meri-Lappi
terhi@uccopalvelut.fi
045 866 9789

Tuija Haapalainen
Aluevastaava/Siivous Oulun seutu
tuija@uccopalvelut.fi
045 647 7644

Ville Mikkola
Kotifix ja Autofix vastaava
kotifix@uccopalvelut.fi, autopaja@uccopalvelut.fi
040 848 0764

Piia Liikamaa
Työnohjaaja/Yrityssiivous
piia@uccopalvelut.fi
040 848 8123

Niina Pohjanen
Työnohjaaja/Kotisiivous
niina@uccopalvelut.fi
040 848 8224

Tiina Mikkola
Toimitusjohtaja
asiakaspalvelu@uccopalvelut.fi
040 848 8228

Ota yhteyttä:

Viestisi on lähetetty
Virhe, viestiä ei lähetetä.
Yhteensä:
    Kassalle